loading

Tianhui- një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të çipave UV LED ofron shërbimin e çipave me LED UV ODM/OEM.

UVA LED 320-400nm

Nëse jeni duke kërkuar për detaje rreth 320-400 nm  UVA  Led , atëherë ju keni ardhur në vendin e duhur. Këtu në Tianhui, ne kemi një përzgjedhje të gjerë të Çipat UVA LED që janë perfekte për një sërë aplikacionesh. Ne ofrojmë gjithashtu opsione të personalizuara në mënyrë që të merrni pikërisht atë që ju nevojitet. Shfletoni përzgjedhjen tonë sot dhe gjeni UVA LED-in e përsosur për nevojat tuaja!
nuk ka të dhëna
një nga furnizuesit më profesionistë UV LED në Kinë
Mund të gjesh.  Ne këtu.
2207F Ndërtesa Ndërkombëtare Yingxin, Nr.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
Customer service
detect