loading

Tianhui- еден од водечките производители и добавувачи на UV LED чипови обезбедува услуга ODM/OEM UV LED чип.

UVA LED 320-400nm

Ако барате детали за 320-400 nm  UVA  Лед , тогаш сте дошле на вистинското место. Овде, во Тианхуи, носиме широк избор на УВА Лед чипови кои се совршени за различни апликации. Ние исто така нудиме сопствени опции за да можете да го добиете токму она што ви треба. Прелистајте го нашиот избор денес и пронајдете го совршениот UVA LED за вашите потреби!
нема податок
еден од најпрофесионалните UV LED добавувачи во Кина
Можеш да најдеш.  Тука сме.
2207F Yingxin International Building, бр.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
Customer service
detect